Movies
Ratings
1358
MidsommarRated ★ 3.5
Burn After ReadingRated ★ 3.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 3.0
The Art of Self-DefenseRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5
AlliedRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 3.5
The Delinquent SeasonRated ★ 3.5
Next FloorRated ★ 3.5
UsRated ★ 2.0
Gloria BellRated ★ 3.5
I'm Not HereRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
SuburbiconRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 1.5
The Drug KingRated ★ 1.5
Mr. Zoo: The Missing VIPRated ★ 1.0
Apple Mac: 1984Rated ★ 4.0