Movies
Ratings
235
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Stanley Ka DabbaRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0