Titles you rated
ShamelessRated ★ 4.5
Two and a Half MenRated ★ 4.0
Two and a Half MenRated ★ 5.0
FaudaRated ★ 3.5
FaudaRated ★ 5.0
FaudaRated ★ 4.0
CaliphateRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 4.5
Sacred GamesRated ★ 3.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 2.5
Mirzapur Season 1Rated ★ 4.5