Titles you rated
Love Live! Nijigasaki High School Idol ClubRated ★ 5.0
Addicted HeroinRated ★ 4.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 5.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 4.0
Cautious Hero: The Hero Is Overpowered but Overly CautiousRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
FractaleRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 4.0- The iDOLM@STERRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Talentless NanaRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0