Movies
Ratings
92
ExhumaRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Hard HitRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Reign Over MeRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5