Titles you rated
Cold EyesRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0