Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Feng ShuiRated ★ 3.0