Titles you rated
ShutterRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 5.0
Guns & TalksRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Green FishRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
My Captain Mr. UndergroundRated ★ 1.0