Movies
Ratings
274
The InternRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Oki's MovieRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 5.0
The Unknown GirlRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Louder Than BombsRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
WonderRated ★ 2.0
Seven PsychopathsRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0