Series
Ratings
55
Secret GardenRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 5.0- TrickRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- GokusenRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 1.5
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 3.5