Movies
Ratings
1032
Sonic the HedgehogRated ★ 2.0
Mike and Dave Need Wedding DatesRated ★ 2.0
Naruto, the Genie, and the Three Wishes, Believe It!Rated ★ 3.0
Naruto Shippuden the Movie: BondsRated ★ 3.0
Naruto the Movie 2: Legend of the Stone of GelelRated ★ 3.0
Naruto Shippuden: The MovieRated ★ 4.0
Tinker BellRated ★ 4.0
Mean Girls 2Rated ★ 0.5
Jingle All the WayRated ★ 2.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
The Cable GuyRated ★ 0.5
BlockersRated ★ 3.0
City of AngelsRated ★ 1.5
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.0
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 1.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 1.5
The Babysitter: Killer QueenRated ★ 2.0
The New MutantsRated ★ 3.0