Titles you rated
- Super-Electronic BiomanRated ★ 4.0
Light Squadron MaskmanRated ★ 4.0
Beast King GoLionRated ★ 5.0
The New Adventures of GigantorRated ★ 5.0- Madou King Granzort: Bouken-henRated ★ 5.0
A Little Princess SaraRated ★ 3.0
Gatchaman IIRated ★ 5.0
The Disappearance of Nagato Yuki-chanRated ★ 5.0
Dragon Quest: The Adventure of DaiRated ★ 5.0- Tetsujin 28-go FXRated ★ 3.0
Mazinger ZRated ★ 4.0- Sexy Commando Side Story: That's Amazing!! Mr. MasaruRated ★ 5.0
- Zettai muteki Raijin-ohRated ★ 5.0
- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0- Doki Doki Legend Magic Circle Guru GuruRated ★ 4.0
- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 4.0
Science Ninja Team GatchamanRated ★ 4.0- Dragon LeagueRated ★ 4.0
- 勇者王ガオガイガーRated ★ 3.0