Movies
Ratings
142
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Stay AliveRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0