Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5