Series
Ratings
170
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
Love Between LinesRated ★ 4.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
Twelve LettersRated ★ 4.0
Love in PavilionRated ★ 3.5
Racket BoysRated ★ 4.5
As You Stood ByRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 4.0
High Potential Season 1Rated ★ 4.5
Our GenerationRated ★ 4.0
Echoes of the SelfRated ★ 4.0
When Destiny Brings the DemonRated ★ 4.0
MobiusRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
RegenerationRated ★ 4.0
Fangs of FortuneRated ★ 4.0
RebornRated ★ 3.5
The Immortal PromiseRated ★ 3.0