Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5