Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5