Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Low LifeRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Battle of the WarriorsRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 5.0