Series
Ratings
44
ChernobylRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0- School 2Rated ★ 4.0
- First LoveRated ★ 4.5
- You and IRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 2.5
Delicious ProposalRated ★ 3.0- LA ArirangRated ★ 3.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.5- School Season 1Rated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 4.5- The Path to GloryRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 4.0
SnowmanRated ★ 2.0- Loving YouRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
- Three FriendsRated ★ 5.0