Movies
Ratings
142
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 4.5
CatsRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0