Series
Ratings
45
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0