Titles you rated
OkjaRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.0