Movies
Ratings
927
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
RevelationRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0