Movies
Ratings
337
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 3.5