Series
Ratings
91
The Twelve KingdomsRated ★ 4.0
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 3.5
So I'm a Spider, So What?Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Talentless NanaRated ★ 4.0
Gargantia on the verdurous PlanetRated ★ 3.5
Armored Saurus Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Assassins PrideRated ★ 2.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.5
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 4.0
Redo of HealerRated ★ 4.0
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 2.0
The 8th Son? Are You Kidding Me?Rated ★ 3.5
Isekai Cheat MagicianRated ★ 2.5
Do You Love Your Mom and Her Two-Hit Multi-Target Attacks?Rated ★ 1.0
VagabondRated ★ 2.5
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 3.5
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 3.0