Titles you rated
Iron ManRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Taking ChanceRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
A Walk in the CloudsRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 1.0
Batman ReturnsRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 2.0
ChangelingRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
MementoRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0