Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
IdiocracyRated ★ 4.0
HairRated ★ 2.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 2.0
MapadoRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 2.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The RundownRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 1.0