Movies
Ratings
44
High School MusicalRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
You Are My PetRated ★ 5.0
Private EyeRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0