Titles you rated
Project XRated ★ 5.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
GlassRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 1.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 1.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5