Titles you rated
A Quiet PlaceRated ★ 0.5
SicarioRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
1917Rated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
A Few Good MenRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 2.5
The Great WallRated ★ 2.0