Titles you rated
Suite FrançaiseRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Plum BlossomRated ★ 0.5
The ConcubineRated ★ 0.5
The Young VictoriaRated ★ 3.0
...ingRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 2.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
Eunha VideoRated ★ 3.0
X+YRated ★ 3.0
RoomRated ★ 5.0
Fat GirlRated ★ 2.5
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Piece of CakeRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 4.0
A Story of YonosukeRated ★ 5.0