Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Resident Evil: Infinite DarknessRated ★ 1.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 3.0