Movies
Ratings
90 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5 Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
 Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0 Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
 Kung Fu HustleRated ★ 4.0 Kung Fu HustleRated ★ 4.0
 Seven DaysRated ★ 4.0 Seven DaysRated ★ 4.0
 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5 Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
 The Divine MoveRated ★ 4.0 The Divine MoveRated ★ 4.0
 Fantastic FourRated ★ 4.0 Fantastic FourRated ★ 4.0
 Time RenegadesRated ★ 3.5 Time RenegadesRated ★ 3.5
 A Violent ProsecutorRated ★ 4.0 A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
 ZootopiaRated ★ 4.5 ZootopiaRated ★ 4.5
 DeadpoolRated ★ 4.0 DeadpoolRated ★ 4.0
 Captain America: Civil WarRated ★ 4.5 Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
 Miss GrannyRated ★ 4.0 Miss GrannyRated ★ 4.0
 Kung Fu PandaRated ★ 4.0 Kung Fu PandaRated ★ 4.0
 The Terror LiveRated ★ 4.0 The Terror LiveRated ★ 4.0
 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0 Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
 A Bittersweet LifeRated ★ 4.0 A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
 The HostRated ★ 4.0 The HostRated ★ 4.0
 GladiatorRated ★ 3.0 GladiatorRated ★ 3.0
 The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0 The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 3.0