Series
Ratings
73
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Medical Top TeamRated ★ 2.0
Miss KoreaRated ★ 2.5
Wild RomanceRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Loving You a Thousand TimesRated ★ 3.5
Her Private LifeRated ★ 3.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 2.5
Band of SistersRated ★ 3.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.5
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5