Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
UnorthodoxRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0- IslandRated ★ 4.5
- DamoRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5
Orange DaysRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 2.5