Titles you rated
The Lego MovieRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 3.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 2.5
HancockRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Strangers on a TrainRated ★ 4.5
NotoriousRated ★ 3.5
RebeccaRated ★ 4.0