Movies
Ratings
473
FriendRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
Turning RedRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Sausage PartyRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
Riley's First Date?Rated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 2.5