Titles you rated
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
a Wild RoomerRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Walk UpRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
ContagionRated ★ 1.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
GlassesRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
The Lighthouse of the OrcasRated ★ 3.5