Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
The FivesRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Spy NationRated ★ 3.5