Titles you rated
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.0