Movies
Ratings
40
HancockRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
The TransporterRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 1.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Naked Gun 33 1/3: The Final InsultRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0