Titles you rated
Panic RoomRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
TedRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
ClickRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 4.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
PocahontasRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 4.5