Movies
Ratings
637
Fist of FuryRated ★ 3.5
Rules of the GameRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.5
The StudentRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
The GameRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 4.0
White NightsRated ★ 3.0
TaxiRated ★ 4.0
The Name of the RoseRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
The StingRated ★ 4.0