Movies
Ratings
90
Memories of MurderRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5