Titles you rated
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 0.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5