Titles you rated
Atlanta Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.0