Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
The TableRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
SingRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0