Titles you rated
They Call Me TrinityRated ★ 3.0
Gunfight at the O.K. CorralRated ★ 4.0
CaligulaRated ★ 2.0
The SearchersRated ★ 3.0
Last Tango in ParisRated ★ 3.5
In the Realm of the SensesRated ★ 4.0
The Poseidon AdventureRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.5
Love StoryRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Killing FieldsRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
The OmenRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 4.0