Titles you rated
SinnersRated ★ 3.5- UndercurrentRated ★ 3.0
- Love CycleRated ★ 3.0
- Those Who Leave Buy FlowersRated ★ 3.5
A Tale of WinterRated ★ 4.0- Route 7Rated ★ 3.0
- Monstro ObscuraRated ★ 3.5
- Planet SpoiliaRated ★ 3.0
- In Our DayRated ★ 3.0
The Masked MonsterRated ★ 3.5- FloorRated ★ 2.5
- The Cold BreathRated ★ 2.5
The Long WalkRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0