Movies
Ratings
501
ColombianaRated ★ 4.0
Gantz:ORated ★ 4.0
RiddickRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5
Miss SloaneRated ★ 4.5
HeadhuntersRated ★ 4.5
KikujiroRated ★ 4.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 4.0
The Lone RangerRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 5.0
HeartbeatRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5